Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987 - Verkocht

Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987  kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 130,00

Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987  kopen? Bied vanaf 85!Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987  kopen? Bied vanaf 85!Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987  kopen? Bied vanaf 85!Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987  kopen? Bied vanaf 85!Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987  kopen? Bied vanaf 85!Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987  kopen? Bied vanaf 85!Wim Compier : Ets en aquatint, In Analyse – gesigneerd & ingelijst – ca 1987  kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Wim Compier (1946-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

Een grote kleurrijke ets uit ca 1987 van de Nederlandse kunstenaar Wim Compier: “In Analyse”.

Handgesigneerd met potlood en met linksonder een handgeschreven toelichting van de kunstenaar m.b.t. het werk.

Ingelijst in een aluminium lijst met glasplaat.

Oplage onbekend. Achterop het werk staat wel vermeld dat dit nr 11 is uit een serie van 12 en dat dit werk is aangekocht in mei 1987.

Waarschijnlijk heeft Wim Compier over het thema “Psychiater” een serie van 12 werken gemaakt.

Afmetingen: Lijst, 50 x 70 cm. Beeld, 42 x 60 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

(Gelijktijdig met deze ets bieden wij  uit dezelfde serie nog een ets  van Wim Compier ter veiling aan: “De Sofa van Freud”. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Wilhelmus (Wim) Cornelis Compier, geboren 29-03-1946 in Mijdrecht en overleden 15-10-2003 in Amsterdam, graficus, glaskunstenaar.

Opleiding: Ateliers 63, Haarlem (1963-1966).

Werkzaam geweest in Amsterdam, waar hij zijn atelier had.

Wim Compier gaf les in “Vrije Grafiek” aan de Gerrit Rietveld Academie (1986-1990) en was docent aan de Hogeschool van Amsterdam (1990-1995).

Literatuur: Jacobs 1993.

Titel: “In Analyse”.

Kunstenaar: Wim Compier.

Techniek: Ets en aquatint op geschept papier.

Jaartal: ca 1987.

Ingelijst: In een aluminium lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: Onbekend.

Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKR (De Beeldende Kunstenaarsregeling, Amsterdam).

Conditie: In zeer goede staat. Kan zo aan de muur.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  20,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:12-09-2016 om 04:55
Eindtijd:21-09-2016 om 21:00
Biedingen (7)
peverste
21 sep. / 20:51
€ 130
Jetze
21 sep. / 20:50
€ 120
peverste
21 sep. / 20:50
€ 110
Jetze
21 sep. / 17:47
€ 100
MarjaBon
21 sep. / 17:47
€ 95
Jetze
21 sep. / 17:47
€ 90
MarjaBon
19 sep. / 22:25
€ 85