Wim Diepeveen - Duo Zeeboog

Wim Diepeveen - Duo Zeeboog kopen? Bied vanaf 50!
Wim Diepeveen - Duo Zeeboog kopen? Bied vanaf 50!Wim Diepeveen - Duo Zeeboog kopen? Bied vanaf 50!Wim Diepeveen - Duo Zeeboog kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim Diepeveen (1951)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1979
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het betreft een tweeluik, gekocht bij Gallerij Asselijn Amsterdam in 1980.
ConditieRedelijk
Het linker schilderij heeft aan de bovenzijde een lichte verkleuring.

Wim Diepeveen (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Frederiek-dvr
Lid sinds 2023
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
75 cm
100 cm
75 cm
100 cm