Wim Hagemans: Olieverf op paneel, Abstractie III - Verkocht

Wim Hagemans: Olieverf op paneel, Abstractie III kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Wim Hagemans: Olieverf op paneel, Abstractie III kopen? Bied vanaf 1!Wim Hagemans: Olieverf op paneel, Abstractie III kopen? Bied vanaf 1!Wim Hagemans: Olieverf op paneel, Abstractie III kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43312 verkochte items
Alle items van deze verkoper (518)
  • Wim Hagemans (1922)

Titel: Abstractie III
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 27 cm x 31 cm
Gesigneerd: Ja, links midden (nauwelijks zichtbaar)
Materiaal: Olieverf op houten paneel
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Alle werken en lijsten zijn in perfecte staat, tenzij nadrukkelijk anders aangegeven. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Speciale voorwaarden

Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Afhandeling

Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur. Verzending is ook mogelijk. Zie volgende punt.

Verzenden zonder lijst: Werken waarbij dit mogelijk is (grafiek) kunnen ook zonder lijst verzonden worden. U betaalt dan 12,50 euro verzendkosten binnen NL of 20,00 euro binnen de EU.

Opmerking: Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd worden om bezorgkosten/verzendkosten te besparen. Bij verzenden is dit alleen mogelijk indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Heeft u nog andere biedingen lopen dan wachten wij over het algemeen met het versturen van de factuur totdat al uw biedingen in die week zijn afgelopen, zodat de aankopen op één factuur gezet kunnen worden.

Bezichtigen

QQUT

Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:25-06-2015 om 11:22
Eindtijd:05-07-2015 om 11:22
Biedingen (10)
LiesVeva
05 jul. / 10:36
€ 19
Braamberg
05 jul. / 10:36
€ 17
Braamberg
05 jul. / 10:36
€ 15
LiesVeva
05 jul. / 10:36
€ 13
Braamberg
05 jul. / 10:36
€ 11
LiesVeva
05 jul. / 10:36
€ 9
Braamberg
04 jul. / 19:40
€ 7
johjoh367
03 jul. / 21:40
€ 5
Renee
27 jun. / 08:55
€ 3
Braamberg
26 jun. / 17:49
€ 1