Wim Heinecke: Olieverf op doek, Straatje - Ingelijst - Verkocht

Wim Heinecke: Olieverf op doek, Straatje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

Wim Heinecke: Olieverf op doek, Straatje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Wim Heinecke: Olieverf op doek, Straatje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Wim Heinecke: Olieverf op doek, Straatje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
Alle items van deze verkoper (513)
  • Wim Heinecke (1895-1978)

Titel: Straatje
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 47 cm x 83 cm (Beeld: 48 cm x 58,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in decoratieve houten lijst, let op: lijst is beschadigd (stukje afgebroken aan onderzijde)
Conditie: In goede staat, wat gebruikelijke craquelé

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten:

Afhandeling:

Bezorgkosten met de koerier (incl. BTW):

Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen worden gecombineerd tot maximaal 5 ingelijste werken. (Bij bezorging van meer dan 5 werken, zal een toeslag van €4,00 per extra item worden gerekend).

Let op voor de berekening van het formaat dienen beiden zijden binnen het aangegeven formaat te zijn. Als 1 van beiden zijden groter is, dan wordt het bustarief gerekend.

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 41,50 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 76,50 tot 5 ingelijste werken/doeken (bustarief)

Vlaanderen (bezorging op dinsdag&donderdag)
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 78,50 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 145,50 tot 5 ingelijste werken/doeken (bustarief)

Wallonië (bezorging op dinsdag&donderdag)
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 140,50 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 201,50 tot 5 ingelijste werken/doeken  (bustarief)

Verzenden zonder lijst:

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQKV

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:25-11-2016 om 17:04
Eindtijd:04-12-2016 om 17:04
sldk
03 dec. / 17:05
€ 250