Wim Hoogstraten - Triathlon | litho - Verkocht

Wim Hoogstraten - Triathlon | litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Hoogstraten - Triathlon | litho kopen? Bied vanaf 1!Wim Hoogstraten - Triathlon | litho kopen? Bied vanaf 1!Wim Hoogstraten - Triathlon | litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Wim Hoogstraten (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/250
Prachtige sportlitho van Wim Hoogstraten (1943, Leiden) die met dit genre eind vorige eeuw bekendheid genoot.
Deze litho is afkomstig uit de verkoop collectie van Sparts te A'dam
Voorstelling: "Triathlon": zwemmen-fietsen-hardlopen
Oplage: 11 van 250
Handgesigneerd, in potlood, rechtsonder
Het blad verkeert in een prima staat, kleuren zijn wel fletser dan origineel (verkleurd).
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Wim R. Hoogstraten, geboren 'Leienaar', heeft zijn hele (werkzame) leven gewoond en gewerkt in Leiden. Hij volgde de koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag.
Na eerst een periode gewerkt te hebben als illustrator voor uitgevers, reclamebureaus en bedrijven, verstevigde hij zich in 1987 als zelfstandig kunstenaar. In die beginperiode maakt Wim aquarellen en schilderijen met sportende mensen als thema. Vanaf begin/medio jaren '90 is het accent van zijn werk komen te liggen op gebouwen en bouwsels, portretten en landschappen.
Zijn werk is op tal van plaatsen geëxposeerd en aangekocht door uiteenlopende instellingen, organisaties en bedrijven, alsmede te vinden in particuliere collecties in binnen- en buitenland.
bron: www.wimhoogstraten.nl

Enigszins verkleurd, kleuren zijn fletser dan origineel

Wim Hoogstraten (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
235 verkochte items
42 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-07-2022 om 19:48
Eindtijd:18-07-2022 om 22:57
vanbuuren
18 jul. / 19:53
€ 1