In opdracht geveild:
5-5-2
Prachtig werk van Wim Izaks, olieverf op Japans papier. Flink formaat.
Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1983
Afmetingen: 93cm x 64cm
Gesigneerd: Handgesigneerd, W Izaks met verf
Ingelijst: Nee
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: