Wim Izaks, lino druk, 100 x 100 cm, oplage 5, serie 26, eigen druk.

Wim Izaks, lino druk, 100 x 100 cm, oplage 5, serie 26, eigen druk. kopen? Bied vanaf 250!
Wim Izaks, lino druk, 100 x 100 cm, oplage 5, serie 26, eigen druk. kopen? Bied vanaf 250!Wim Izaks, lino druk, 100 x 100 cm, oplage 5, serie 26, eigen druk. kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  jacobadriaans

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Wim Izaks (1950-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Wim Izaks , niet ingelijst

Wim Izaks (1950-1989)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  jacobadriaans

Lid sinds 2017
verkochte items
Starttijd:07-10-2017 om 15:39
Eindtijd:14-10-2017 om 15:39
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieSon en Breugel, Nederland