Wim Izaks - Olie op Canvasboard - Gesigneerd

Wim Izaks - Olie op Canvasboard - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 395!

Verkoopprijs: € 395,00

Wim Izaks - Olie op Canvasboard - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 395!Wim Izaks - Olie op Canvasboard - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 395!Wim Izaks - Olie op Canvasboard - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 395!Wim Izaks - Olie op Canvasboard - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 395!Wim Izaks - Olie op Canvasboard - Gesigneerd  kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  yellow8
FA. (9)

122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Wim Izaks (1950-1989)

Wim Izaks ( Eibergen 31 dec 1950 - Enschede 3 dec 1989 )

Titel : Vrije Compositie

Techniek : Olie op canvasboard

Formaat werk : 50 x 70 cm

Handgesigneerd : aan de achterzijde, Wim Izaks.

Ingelijst : Nee, mooi om in een baklijst liggend in te lijsten.

Het werk is in het echt kleurrijker dan op de afbeeldingen !!!

Het werk komt uit de tijd dat Wim zijn atelier in de oude melkfabriek had in Eibergen.

Wim zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.

Verzendkosten aangetekend en verzekerd, track and trace, 10 euro Nederland en 20 euro België.

Ophalen in Eibergen is ook een mogelijkheid.

Dit item is verkocht voor 395,00

Starttijd:14-03-2018 om 21:32
Eindtijd:26-03-2018 om 22:37

Biedingen (1):

Mm120357he
26 mrt. / 22:28
€ 395