In opdracht geveild:
Linosnede (of mogelijk Houtsnede) van Wim Izaks. Groot Formaat, kleine oplage.
Titel: 1/26 serie
Jaartal: 1984
Afmetingen: 89cm x 92cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 2/5
Conditie: Perfecte Staat
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: