Wim Jonkman - Litho "Reciprook"

Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!
Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!
  • Wim Jonkman (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/100
Litho van wim Jonkman, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 11,20

Wim Jonkman (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
50.5 cm
66 cm
Starttijd:16-04-2022 om 10:19
Eindtijd:29-04-2022 om 19:03
Openingsbod € 35
ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa