Wim Kunnen - zonder titel - Verkocht

Wim Kunnen - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Wim Kunnen - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Wim Kunnen - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
  • Wim Kunnen (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/15
Mooi werk van Wim Kunnen. In goede staat.
Wordt aangetekend verzonden, ophalen kan natuurlijk ook. Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.

Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in ons depot.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

prima werk met hier en daar wat ouderdomsvlekjes.

Wim Kunnen (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
62 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-11-2022 om 14:18
Eindtijd:05-12-2022 om 21:40
Biedingen (2)
BertvanBreugel
05 dec. / 21:30
€ 15
mvdbee
05 dec. / 19:18
€ 10