Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960

Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Motz (1900-1977)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1960
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho van Wim Motz uit 1960. Titel: Zonneteken. Afmetingen blad: H52 x B64cm. Afmetingen voorstelling: H42 x B54cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar.

"Als ik schilder ben ik gelukkig."

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de achterkant zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00