Wim Motz - Monotype

Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 55!
Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 55!Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 55!Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 55!Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Wim Motz (1900-1977)
TechniekMonotype
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 59.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/1
Zeer fraaie monotype van Wim Motz, gesigneerd  in potlood.
Geplaatst (bovenaan getipt) in passe-partout.
Verzending tussen twee platen 9,25, aangetekend 11,20.

Wim Motz (1900-1977)

Alle items van deze kunstenaar(31)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
59.9 cm
50 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:39
Eindtijd:13-05-2022 om 19:20
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa