Wim Motz - Strandstoelen - Verkocht

Wim Motz - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 1!
Wim Motz - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 1!Wim Motz - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 1!Wim Motz - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 1!Wim Motz - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 1!Wim Motz - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 1!
  • Wim Motz (1900-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/12
Mooi lot van drie gesigneerde werken van de Rotterdamse opbouwkunstenaar Wim Motz.
Mooie vroege litho's van Motz. Gesigneerd. Uit de collectie van Motz. Verschillende maten.

Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2022 om 15:01
Eindtijd:15-11-2022 om 22:36
Biedingen (5)
rewart
15 nov. / 22:31
€ 15
LucasS
15 nov. / 22:31
€ 12
rewart
13 nov. / 11:04
€ 5
lonewolf
06 nov. / 20:41
€ 3
Rick01
02 nov. / 08:37
€ 1