Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho

Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Motz (1900-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/15
Kleurenlitho door Wim Motz
Voorstelling van twee figuren
Losbladig, beeldmaat 40x37, bladmaat 65x50
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Wim Motz 68'
Getiteld en genummerd in potlood l.o.: 'Twee figuren - 14/15'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Wim Motz (1900-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
37 cm
40 cm
Sluit over 7d 12u 38m 33s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:19-09-2022 om 08:35
Eindtijd:02-10-2022 om 20:21