Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Wim Schuhmacher (1894-1986)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Mooie litho van Wim Schuhmacher uit de serie Schildersprenten (1947).  In de steen gesigneerd linksonder.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 59cm x 44cm (beeld)

Starttijd:29-01-2022 om 14:51
Eindtijd:12-02-2022 om 20:45
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingGratis