Wim Schuite: 'Nevel in de Bergen' -aquarel 1965- - Verkocht

Wim Schuite: 'Nevel in de Bergen' -aquarel 1965- kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Wim Schuite: 'Nevel in de Bergen' -aquarel 1965- kopen? Bied vanaf 125!Wim Schuite: 'Nevel in de Bergen' -aquarel 1965- kopen? Bied vanaf 125!Wim Schuite: 'Nevel in de Bergen' -aquarel 1965- kopen? Bied vanaf 125!Wim Schuite: 'Nevel in de Bergen' -aquarel 1965- kopen? Bied vanaf 125!Wim Schuite: 'Nevel in de Bergen' -aquarel 1965- kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (4)

482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Wim Schuite (1925-2001)
TypeTekening / Aquarel

Abstract expressionistische aquarel van Wim Schuite gedateerd 1965. Schuite volgde zijn opleiding eind jaren 40 aan de Academie van Beeldende Kunst en Nijverheid in Arnhem. Nadien maakte hij vele studiereizen naar de Dolomieten, waar hij vermoedelijk ook deze aquarel heeft gemaakt. Schuite was gehuwd met de textielkunstenares Rie van der Pavert en was zeer betrokken bij de ontwikkeling van de moderne kunst in Nederland. Van Wim Schuite wordt relatief weinig werk aangeboden. De meeste van zijn werken hangen in musea of bevinden zich in prive bezit. Wordt aangetekend verzonden.

Titel: 'Nevel in de Bergen' Beeldformaat: 35 x 53 cm Lijstformaat (hout): 50 x 71 cm  Techniek: aquarel Gesigneerd: onder in de aquarel en verso op etiket Jaartal: 1965 Conditie: uitstekend

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:28-07-2016 om 22:56
Eindtijd:04-08-2016 om 22:56
Juriaanpm
04 aug. / 22:39
€ 125