Wim Sinemus - Abstracte voorstelling

Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 575!
Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 575!Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 575!Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 575!Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 575!Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 575!Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 575!Wim Sinemus - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 575!

Geplaatst door  Kopkoffie

Lid sinds 2020
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Wim Sinemus (1903-1987)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
Lijst100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wim Sinemus

Abstracte voorstelling, gouache op papier
Gesigneerd en gedateerd
Ingelijst en net passé partout
Afmeting is plusminus
Afhalen of laten afleveren
Opsturen kan alleen zonder omlijsting

Starttijd:01-07-2022 om 11:44
Eindtijd:10-07-2022 om 19:35
Openingsbod€ 575
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa