Wim Steijn, ets, Boslandschap - Verkocht

Wim Steijn, ets, Boslandschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Wim Steijn, ets, Boslandschap kopen? Bied vanaf 1!Wim Steijn, ets, Boslandschap kopen? Bied vanaf 1!Wim Steijn, ets, Boslandschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  klee62

Lid sinds 2018
3 verkochte items
  • Wim Steijn (1914-1980)
GesigneerdHandgesigneerd

afmetingen: 24,5 (h) x 32 (b)

papiermaat: 50 (h) x 65 (b)

conditie: goed

niet ingelijst

jaartal: 1974

genummerd 38 uit oplage van 150

Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:27-01-2018 om 16:59
Eindtijd:03-02-2018 om 16:59
Biedingen (5)
Oversloot
03 feb. / 10:51
€ 12
Pelmolen
03 feb. / 10:51
€ 11
Pelmolen
02 feb. / 22:07
€ 5
TripleR
02 feb. / 22:07
€ 3
TripleR
30 jan. / 16:44
€ 1