Wim Steijn, Ets, Zelfportret 1976 - Verkocht

Wim Steijn, Ets, Zelfportret 1976 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

717 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Wim Steijn (1914-1980)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig zelfportretje van Wim Steijn

L.O. ges. met potlood: eigen druk 9/15

R.O. ges. met potlood: W.Steijn '76

Werk is in uitatekende conditie Beeldmaat  13,5 x 13,5 cm

Verzendkosten in overleg of ophalen.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:03-03-2013 om 16:38
Eindtijd:17-03-2013 om 16:38
EVart
10 mrt. / 20:08
€ 45