Wim van Aken (1933) - aquarel - Muiden - Verkocht

Wim van Aken (1933) - aquarel - Muiden kopen? Bied vanaf 90!
Wim van Aken (1933) - aquarel - Muiden kopen? Bied vanaf 90!Wim van Aken (1933) - aquarel - Muiden kopen? Bied vanaf 90!Wim van Aken (1933) - aquarel - Muiden kopen? Bied vanaf 90!Wim van Aken (1933) - aquarel - Muiden kopen? Bied vanaf 90!Wim van Aken (1933) - aquarel - Muiden kopen? Bied vanaf 90!Wim van Aken (1933) - aquarel - Muiden kopen? Bied vanaf 90!
  • Wim van Aken (1933)
TypeTekening / Aquarel

Een schitterend en groot aquarel (getiteld: Muiden) van de kunstenaar Wim van Aken (1933). Mooi ingelijst in een aluminium frame. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1996. Afmetingen met lijst: 70 cm. x 60 cm. Aquarel maat: 54,5 cm. x 41,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.

Info:

Wim van AKEN (Amsterdam 1933). Geboren in Amsterdam, maar werkzaam in het Gooi (Lid van Gooise Schildersvereniging en Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum). Waardegetal: 16.

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:10-02-2017 om 19:35
Eindtijd:17-02-2017 om 19:35
LantainArdwin
17 feb. / 14:57
€ 90