Wim van Aken Aquarel Stadsgezicht - Verkocht

Wim van Aken Aquarel Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!
  • Wim van Aken (1933)

Uit de vroege periode van de kunstenaar Wim van Aken, een gesigneerde aquarel nog in de orginele lijst, met aan de achterkant geschreven informatie over de schilder. Op de uiterste rechterrand bevinden zich lichte kringen van vroeger vocht. De aquarel is gedurende de jaren nooit meer uit de lijst geweest. De afmeteingen zijn: 36 x 50 cm. Het schilderij kan worden verzonden voor 6,75 euro.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:18-03-2013 om 21:10
Eindtijd:31-03-2013 om 22:10
annefien
31 mrt. / 19:26
€ 35