Wim van den Anker - Boerderij aan Landweg - Olieverf

Wim van den Anker - Boerderij aan Landweg - Olieverf kopen? Bied vanaf 25!
Wim van den Anker - Boerderij aan Landweg - Olieverf kopen? Bied vanaf 25!Wim van den Anker - Boerderij aan Landweg - Olieverf kopen? Bied vanaf 25!Wim van den Anker - Boerderij aan Landweg - Olieverf kopen? Bied vanaf 25!Wim van den Anker - Boerderij aan Landweg - Olieverf kopen? Bied vanaf 25!
  • Wim van den Anker (1911-1992)
DragerMarouflé
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Willem van den Anker
Olieverf schilderij waarschijnlijk in Limburg.

Uitstekende conditie

Wim van den Anker (1911-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  mameren
FA. (9 )

210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
28 cm
38 cm
Sluit binnenkort 1u 54m 03s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieTiel,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-11-2022 om 12:44
Eindtijd:03-12-2022 om 21:15