Wim van der Meij - Ets - 2008

Wim van der Meij - Ets - 2008 kopen? Bied vanaf 55!
Wim van der Meij - Ets - 2008 kopen? Bied vanaf 55!Wim van der Meij - Ets - 2008 kopen? Bied vanaf 55!Wim van der Meij - Ets - 2008 kopen? Bied vanaf 55!Wim van der Meij - Ets - 2008 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (29)

873 verkochte items
Alle items van deze verkoper (363)
  • Wim van der Meij (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99/150
Ets van Wim van der Meij uit 2008. Nr: 99/150. Afmetingen blad: H20 x b25cm. Afmetingen voorstelling: H5,5 x b15,5 cm. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Wim van der Meij (1949)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (29)

873 verkochte items
25 cm
20 cm
Starttijd:05-04-2022 om 16:31
Eindtijd:16-04-2022 om 19:51
Openingsbod€ 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland