Wim van der Meij - ets Landgoed Brinkgreven Deventer

Wim van der Meij - ets Landgoed Brinkgreven Deventer kopen? Bied vanaf 60!
Wim van der Meij - ets Landgoed Brinkgreven Deventer kopen? Bied vanaf 60!Wim van der Meij - ets Landgoed Brinkgreven Deventer kopen? Bied vanaf 60!Wim van der Meij - ets Landgoed Brinkgreven Deventer kopen? Bied vanaf 60!Wim van der Meij - ets Landgoed Brinkgreven Deventer kopen? Bied vanaf 60!
  • Wim van der Meij (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen9 cm x 14 cm (h x b)
Lijst25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage499
Ets van Wim van der Meij, beeldmaat 9 x 14 cm, gesigneerd en genummerd 240/499 in potlood, in glaslijstje 25 x 31 cm, v.e.r.

Wim van der Meij (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Berting22

14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
31 cm
25 cm
14 cm
9 cm
Sluit over 3d 17u 41m 30s
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:24-11-2022 om 09:49
Eindtijd:02-12-2022 om 21:06