Wim van der Meij - Waterspuwer - ets E.A. - 1992

Wim van der Meij - Waterspuwer - ets E.A. - 1992 kopen? Bied vanaf 25!
Wim van der Meij - Waterspuwer - ets E.A. - 1992 kopen? Bied vanaf 25!Wim van der Meij - Waterspuwer - ets E.A. - 1992 kopen? Bied vanaf 25!Wim van der Meij - Waterspuwer - ets E.A. - 1992 kopen? Bied vanaf 25!Wim van der Meij - Waterspuwer - ets E.A. - 1992 kopen? Bied vanaf 25!
  • Wim van der Meij (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen9.5 cm x 7 cm (h x b)
Lijst25.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.

Plaatrand 9.5x7 cm.

Achter passepartout en glas.

In een fraaie geborsteld aluminium lijst.

In zeer goede gebruikte staat.

Wim van der Meij (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (153)
20.5 cm
25.5 cm
7 cm
9.5 cm
Starttijd:14-11-2022 om 00:49
Eindtijd:28-11-2022 om 21:41
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland