Wim Wagemans - Onderwaterwereld

Wim Wagemans - Onderwaterwereld kopen? Bied vanaf 10!
  • Wim Wagemans (1906-1993)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekGlas
StijlArt Deco
OnderwerpDieren
Afmetingen175 x 225 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Oplageuniek glas kunstwerk
Heel mooi werk genaamd "Onderwaterwereld"
betreft een glas-applicatie

Gekleurd glas geplaatst op blank glazen plaat, gezet in stalen frame
Voorstelling: diverse zeedieren en planten met 2 zeepaardjes op de voorgrond
Niet gesigneerd of exact gedateerd
( Kunstwerk is in gave ongeschonden staat )

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Papendrecht, Nederland

Openingsbod € 10
ObjectlocatiePapendrecht,  Nederland
Starttijd16-4-2024 om 15:24
Eindtijd30-4-2024 om 22:56