Wim Buitendijk - Landschap zeefdruk Prent 190
Corneille - “La femme allongée et l’oiseau jaune”
Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een grote kleurenets van de Amsterdamse kunstenaar Wim Worm uit 1979.
Handgesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd met potlood.
Oplage 15 exemplaren. Dit is nr 2. Een ‘eigen druk’ van de kunstenaar.
De ets is niet ingelijst, wel met een mooi passe-partout en een kartonnen achterplaat.
Afmetingen: Passe-partout, 60 x 85 cm. Papier, 54 x 65 cm. Beeld, 37 x 50 cm.
Conditie: De ets en het passe-partout zijn in zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
WIM (Willem Gustav) WORM, geboren 21-1-1939 in Amsterdam, graficus en schilder.
Opleiding tot graficus aan het Instituut voor Kunstnijverheid, de tegenwoordige Rietveld Academie. Hier is hij tot aan zijn pensionering docent Grafiek geweest.
Worm is begonnen met grafiek met maatschappij kritische onderwerpen als Vietnam, Soweto en Nixon. In zijn latere werk bepalen bijbel, mythologie, sprookjes en jachtpartijen de voorstellingen. In de loop der jaren zijn zijn grafische werken door de vele kleuren en de zwierigheid steeds meer op schilderijen gaan lijken.
Halverwege de jaren tachtig ging Wim Worm zich steeds meer toeleggen op het schilderen. Net als in zijn etsen buitelen de naakten, bomen en dieren in felle kleuren afgebeeld over elkaar heen.
Titel: “Hijgend hert”. Met potlood geschreven middenonder.
Kunstenaar: Wim Worm.
Techniek: Kleurenets, droge naald. Op geschept papier.
Jaartal: 1979.
Ingelijst: Nee, wel met een mooi passe-partout en een kartonnen achterplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: 15. Dit is No 2. Staat geschreven linksonder. Een ‘eigen druk’ van de kunstenaar.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).
De ets kan aangetekend opgestuurd worden via Postnl. De ets wordt met passe-partout en achterplaat opgestuurd.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Starttijd | 1-5-2015 om 21:12 |
Eindtijd | 15-5-2015 om 21:12 |