Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976

Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Worm (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Wim Worm uit 1976. Titel: Cleopatra. Nummer: 13/15. Afmetingen blad H41.5 x b47cm. Afmetingen voorstelling: H25.5 x b34.5cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Wim Worm (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (295)
47 cm
41.5 cm
Starttijd:05-05-2022 om 19:57
Eindtijd:13-05-2022 om 20:09
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland