Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 41.5 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Wim Worm uit 1976. Titel: Cleopatra. Nummer: 13/15. Afmetingen blad H41.5 x b47cm. Afmetingen voorstelling: H25.5 x b34.5cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 5-5-2022 om 19:57 |
Eindtijd | 13-5-2022 om 20:09 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |