Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een kapitale ets gemaakt door Wim Worm *1939. Deze grote ets heeft slechts een oplage van 20 exemplaren, dit is nr. 6. De ets is in potlood gesigneerd, gedateerd (1967) , genummerd en daarbij beschreven als 'eigen druk'. Getiteld: Hulshorst.
Fraai ingelijst. Maten: 62 cm x 58 cm. Een zeer zeldzame ets
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 12-10-2017 om 17:30 |
Eindtijd | 20-10-2017 om 10:55 |