Wim Worm - Kleurenets: beeldbuis - 1977 - Verkocht

Wim Worm - Kleurenets: beeldbuis - 1977 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Wim Worm - Kleurenets: beeldbuis - 1977 kopen? Bied vanaf 30!Wim Worm - Kleurenets: beeldbuis - 1977 kopen? Bied vanaf 30!Wim Worm - Kleurenets: beeldbuis - 1977 kopen? Bied vanaf 30!Wim Worm - Kleurenets: beeldbuis - 1977 kopen? Bied vanaf 30!Wim Worm - Kleurenets: beeldbuis - 1977 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Wim Worm (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenets van Wim Worm met de titel: Beeldbuis.  Afmetingen voorstelling: 29,5 x 38,5 cm. Nummer: 7/15.Jaar: 1977. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Herkomst: ABN AMRO collectie.

Conditie: In goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:06-08-2017 om 12:14
Eindtijd:13-08-2017 om 20:14
EmileB
06 aug. / 12:32
€ 30