Wim Worm - Sabijnse maagdenroof

Wim Worm - Sabijnse maagdenroof kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm - Sabijnse maagdenroof kopen? Bied vanaf 45!Wim Worm - Sabijnse maagdenroof kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Worm (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/15 (eigen druk)
Fraai werk van Wim Worm.  Het werk zit nu onder passe partout. Als u hem komt ophalen zit er een passe Partout bij verzenden niet.

Wim Worm (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
34 cm
32 cm
Starttijd:06-09-2022 om 08:26
Eindtijd:20-09-2022 om 21:52
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland