Wim Zurné, titel 'Fetisu', ingelijst

Wim Zurné, titel 'Fetisu', ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
138 verkochte items
  • Wim Zurne (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

1989

Dit is nr 22/30

Lijst 80,5 x 80,5 cm

Beeldformaat 51 x 53,5 cm

Zit niet meer strak in de lijst.

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:12-07-2017 om 10:46
Eindtijd:16-07-2017 om 10:46

Biedingen (1):

24915
14 jul. / 19:43
€ 1