Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ

Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!
Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!
  • Wim Zwiers (1922)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1945
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageets no 32
Etsje van Wim Zwiers uit de "Rijnmond Toen" collectie onder nr. 023-WZ

Afmetingen:
Plaat: 10,0 x 15,0
Blad: 17,0 x 21,0

Annotatie in potlood:
ets no.32   landschap a/d Rotte   l.o. in potlood
gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. "1945"
Monogram in de plaat r.o.

Biografie Wim Zwiers

Willem (Wim) Zwiers (Rotterdam, 17 mei 1922 – Amsterdam, 14 november 2019) was een Nederlandse graficus, graveur, tekenaar, schilder, beeldhouwer, glasschilder; hij was docent aan de academie in Rotterdam en Groningen.
In 1948 behoorde Zwiers tot de drie Nederlandse grafici die deelnamen aan de Prix de Rome voor de grafiek. Na het behalen van zijn diploma aan de Christelijke hbs in Rotterdam volgde hij vanaf 1940 een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam en studeerde daar af in 1944. Van 1946 tot 1974 was hij aan genoemde academie verbonden als docent in de grafische technieken.
In totaal kwamen er een paar honderd ex-libris van zijn hand. Omstreeks 1992 begon hij naast zijn gegraveerde ex-libris de computer te gebruiken voor het maken van ex-libris en andere klein-grafiek. Hoewel hij niet de eerste was die computer ex-libris ging maken, verraste hij door op zeventigjarige leeftijd als gerenommeerd koper- en houtgraveur met een dergelijke nieuwe techniek te beginnen.
ConditieRedelijk
De ets van Wim Zwiers is al een aantal jaren opgenomen in de collectie van Rijnmond Toen en is destijds zorgvuldig gereinigd. De ets is afgedrukt op stevig papier en is in goede staat, maar heeft rechtsboven een lichte vroegere vochtkring.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Starttijd3-2-2024 om 15:37
Eindtijd11-2-2024 om 19:39
Openingsbod € 25
ObjectlocatieBerkel en Rodenrijs,  Nederland