Wim Zwiers - lino - 1956 - Verkocht

Wim Zwiers - lino - 1956 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Wim Zwiers - lino - 1956 kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - lino - 1956 kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - lino - 1956 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5368 verkochte items
Alle items van deze verkoper (357)
  • Wim Zwiers (1922)
GesigneerdHandgesigneerd

Linosnede van Wim Zwiers uit 1956. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd (Rotterdam, januari 1956). Afmetingen blad  H32.5 x b24,5 cm. Afmetingen voorstelling: H13 x  b10 cm. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterkant van een vorige inlijsting. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

ZZZW

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:06-04-2018 om 14:01
Eindtijd:13-04-2018 om 21:01
PietSerton
06 apr. / 19:20
€ 35