Arthur Secunda - Winter - Verkocht

Arthur Secunda - Winter kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 9,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Arthur Secunda (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
  • Kunstenaar: Arthur Secunda
  • Titel: Winter
  • Afmetingen: 15 x 14 cm
  • Jaar: 1984
  • Genummerd: H.C. 81/150

Arthur Secunda is een Amerikaanse kunstenaar, vooral bekend vw. zijn (abstracte) landschappen. Lees meer over deze kunstenaar op http://www.arthursecunda.com/

Meer informatie over de uitgeverUitgever: Edition Meissner in opdracht van Lufthansa Airlines. In de periode van 1982 - 1985 heeft Lufthansa Airlines 100 bekende kunstenaars opdracht gegeven werken beschikbaar te stellen, waar Meissner lithografien van maakte in een gelimiteerde oplage. De kunstwerkjes werden beschikbaar gesteld aan de zaken-relaties en topklanten van Lufthansa. Deze kleine werkjes zijn een gewild verzamel-object geworden! U heeft nu de gelegenheid een kunstwerkje voor een aantrekkelijke prijs te kopen van een kunstenaar wiens grote werken redelijk kostbaar zijn. Vragen? Neem contact op per email.

VERZENDING: U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen! Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd. Verzendkosten Europa: 11,00 euro, ongeacht het aantal aankopen. Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.risico.

Arthur Secunda (1927)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:20-02-2019 om 19:32
Eindtijd:24-02-2019 om 15:38
JMJ
22 feb. / 12:09
€ 9