Ben Aalbers - Winter - Verkocht

Ben Aalbers - Winter kopen? Bied vanaf 20!
Ben Aalbers - Winter kopen? Bied vanaf 20!Ben Aalbers - Winter kopen? Bied vanaf 20!Ben Aalbers - Winter kopen? Bied vanaf 20!
  • Ben Aalbers (1916-2004)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

GRATIS VERZENDING in NL!

  • Genummerd (nummer wijkt af van de foto!)
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 1
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier

Ben Aalbers (1916-2004)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
21 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 18:04
Eindtijd:15-12-2020 om 19:25
Adoublet
14 dec. / 20:22
€ 20