Winterlandschap Herman van der Worp

Winterlandschap Herman van der Worp kopen? Bied vanaf 990!
Winterlandschap Herman van der Worp kopen? Bied vanaf 990!Winterlandschap Herman van der Worp kopen? Bied vanaf 990!Winterlandschap Herman van der Worp kopen? Bied vanaf 990!Winterlandschap Herman van der Worp kopen? Bied vanaf 990!Winterlandschap Herman van der Worp kopen? Bied vanaf 990!Winterlandschap Herman van der Worp kopen? Bied vanaf 990!Winterlandschap Herman van der Worp kopen? Bied vanaf 990!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Herman van der Worp (1849-1941)

prachtig winterlandschap van Herman van der Worp, olieverf op houten paneel, uiteraard gesigneerd. Afm. lijstmaat 52x42cm, paneelmaat 40x30cm. Hermannus Wilhelm (Herman) van der Worp werd op 8 januari 1849 geboren in Zutphen. Van der Worp heeft honderden stukken hebben gemaakt in zijn lange werkzame leven. Vele werken zijn verspreid over het land en zelfs naar de Verenigde Staten verkocht.                  In Nederland hangen er onder meer schilderijen in het Veenkoloniaal Museum, stedelijk Museum Zutphen, TwentseWelle, op Twickel, Carelshaven en bij vele particulieren, met name in en rond Delden.

Starttijd:05-04-2018 om 18:46
Eindtijd:09-04-2018 om 18:46
Openingsbod€ 990
ObjectlocatieUithoorn, Nederland