W.J.Dingemans - ets - Wilhelminakerk Heemstede - Verkocht

W.J.Dingemans - ets - Wilhelminakerk Heemstede kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

W.J.Dingemans - ets - Wilhelminakerk Heemstede kopen? Bied vanaf 45!W.J.Dingemans - ets - Wilhelminakerk Heemstede kopen? Bied vanaf 45!W.J.Dingemans - ets - Wilhelminakerk Heemstede kopen? Bied vanaf 45!W.J.Dingemans - ets - Wilhelminakerk Heemstede kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Getiteld linksonder. In de plaat gesigneerd linksonder.

Beeldmaat 24 x 31,5 cm. Bladmaat 27 x 35,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:07-10-2017 om 20:06
Eindtijd:21-10-2017 om 19:06
Miek58
15 okt. / 22:21
€ 45