W.Kouwer Boomkens olieverf "Bankiers Javasche bank Amsterdam" ca. 1950

W.Kouwer Boomkens olieverf "Bankiers Javasche bank Amsterdam" ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 420,00

W.Kouwer Boomkens olieverf "Bankiers Javasche bank Amsterdam" ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!W.Kouwer Boomkens olieverf "Bankiers Javasche bank Amsterdam" ca. 1950 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Willem Kouwer Boomkens (1911-1991)

Schilder : Willem Kouwer Boomkens  1911 -1991
Titel/Voorstelling : "Bankiers aan de Keizersgracht te Amsterdam"
Datering : ca. 1950
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 130 x 100 cm (doek) en 145 x 115 (ingelijst)
Gesigneerd : achterzijde
Conditie : goed

Geb. Amsterdam 6 juni 1911. Signeert W. Krouwer Boomkens. Leerling aan de Rijksakademie te Amsterdam o.l.v. W.H. vd Berg en G.V.A. Rolling. Lid van Arti et Amicitae en St Lucas te Amsterdam.
Schilderde veel stillevens en naakten in im/expressionistische trant.
Werkte in buitenland en o.a.in Amsterdam.
Werk o.a. in Rijkscollectie: stilleven.
Verkreeg in 1960 de St. Lucas-medaille.
Exposeerde in groepsverband en solo in binnen- en buitenland.
Is met werk vertegenwoordigd in nationale- en internationale collecties van bedrijven, instellingen en bij particulieren.
Een verdienstelijk kunstenaar met een bijzonder artistiek vermogen behept en dit alles voorzien van een geheel eigen signatuur.

Dit item is verkocht voor 420,00

Starttijd:19-10-2014 om 21:25
Eindtijd:02-11-2014 om 20:25

Biedingen (38):

schoonoord
2 nov. / 20:11
€ 420
KunstkamerZuidoost
2 nov. / 20:10
€ 400
schoonoord
2 nov. / 20:10
€ 400
KunstkamerZuidoost
2 nov. / 20:06
€ 340
schoonoord
1 nov. / 21:02
€ 320
Sms
1 nov. / 21:01
€ 300
schoonoord
1 nov. / 21:01
€ 290
Sms
31 okt. / 07:14
€ 270
omo
31 okt. / 07:14
€ 250
omo
30 okt. / 19:18
€ 220
Boa
30 okt. / 19:17
€ 200
omo
30 okt. / 19:17
€ 200
Boa
28 okt. / 08:54
€ 180
Sms
28 okt. / 06:56
€ 170
Boa
27 okt. / 20:27
€ 160
Sms
27 okt. / 20:23
€ 150
Boa
27 okt. / 20:23
€ 140
Sms
27 okt. / 20:23
€ 130
Boa
27 okt. / 20:23
€ 120
Sms
26 okt. / 23:44
€ 110
hansbuzz
26 okt. / 23:44
€ 100
Sms
26 okt. / 10:03
€ 95
hansbuzz
26 okt. / 10:03
€ 90
Sms
24 okt. / 13:48
€ 85
hansbuzz
24 okt. / 13:48
€ 80
Sms
24 okt. / 13:47
€ 75
hansbuzz
24 okt. / 13:47
€ 70
Sms
24 okt. / 13:47
€ 65
hansbuzz
24 okt. / 13:47
€ 60
Sms
21 okt. / 10:51
€ 55
Strechgel
21 okt. / 10:51
€ 50
Sms
21 okt. / 10:51
€ 45
Strechgel
21 okt. / 10:51
€ 40
Sms
20 okt. / 18:56
€ 35
Rob47
20 okt. / 18:56
€ 30
Sms
20 okt. / 18:55
€ 17
Rob47
20 okt. / 18:55
€ 15
Sms
20 okt. / 12:28
€ 1