W.L. Wijmans (1888-1976): Potloodtekening, polder met roeiboot, gesigneerd - Verkocht

W.L. Wijmans (1888-1976): Potloodtekening, polder met roeiboot, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

W.L. Wijmans (1888-1976): Potloodtekening, polder met roeiboot, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!W.L. Wijmans (1888-1976): Potloodtekening, polder met roeiboot, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!W.L. Wijmans (1888-1976): Potloodtekening, polder met roeiboot, gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Freek51
FA. (3)

89 verkochte items
  • Wilhelmus L. Wijmans (1888-1976)
TypeTekening / Aquarel

Uniek exemplaar. Tekening: 23 x 17 cm. (In passe-partout, niet ingelijst) 37 x 27 cm. Conditie : goed.

¶ Kunstschilder Wilhelmus Lambertus Wijmans (1888-1976) woonde en werkte in Utrecht, Amsterdam en in Hilversum. Wijmans schilderde, aquarelleerde, tekende, etste en lithografeerde in impressionistische trant. Nabloei Haagse School. Hij maakte landschappen, stadsgezichten, bloemstillevens en portretten. Werk van zijn hand hangt o.a. in het Goois Museum te Hilversum. In 1939 hing werk van hem in het Rijksmuseum. Cf. Scheen en Jacobs.

Gesigneerd. Afkomstig uit nalatenschap.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:24-10-2017 om 17:00
Eindtijd:07-11-2017 om 16:00
alfaromeo
27 okt. / 20:20
€ 20