Wladimir Zwaagstra: Zeefdruk, Abstracte compositie (blauw/groen) - Verkocht

Wladimir Zwaagstra: Zeefdruk, Abstracte compositie (blauw/groen) kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Wladimir Zwaagstra: Zeefdruk, Abstracte compositie (blauw/groen) kopen? Bied vanaf 35!Wladimir Zwaagstra: Zeefdruk, Abstracte compositie (blauw/groen) kopen? Bied vanaf 35!Wladimir Zwaagstra: Zeefdruk, Abstracte compositie (blauw/groen) kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  WLS
FA. (1)

9 verkochte items
  • Wladimir Zwaagstra (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Compotitie (blauw/groen)
Jaartal: 1974
Afmetingen blad: 50 cm x 76 cm
Oplage: 11/35
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op stevig papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat

Wladimir Zwaagstra (1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  WLS
FA. (1)

9 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:24-05-2017 om 09:35
Eindtijd:04-06-2017 om 09:35
keggestastok
04 jun. / 08:38
€ 35