WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen

WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen kopen? Bied vanaf 89!
WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen kopen? Bied vanaf 89!WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen kopen? Bied vanaf 89!WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen kopen? Bied vanaf 89!WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen kopen? Bied vanaf 89!WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen kopen? Bied vanaf 89!WMF - Of Kristalunie Maastricht - 2 ronde vazen kopen? Bied vanaf 89!
  • WMF (1853)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen15.5 x 16.5 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
2 Ronde glazen vazen met verticale optiek.
WMF Turmalin serie of Kristalunie Maastricht.
Midden vorige eeuw.

Grote vaas: hoogte 15,5 cm.
Bruinig fumé kleurig.
In mooie conditie.

Kleine vaas: hoogte 9 cm.
Bovenrand met lichte gebruiksspoortjes.
Grote vaas in prima conditie; kleine variant bovenrand met lichte gebruiksspoortjes.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 21,50

Starttijd4-12-2023 om 10:40
Eindtijd12-12-2023 om 19:02
Openingsbod € 89
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland