Wolff Buchholz: Ets, Green River (1973) - Verkocht

Wolff Buchholz: Ets, Green River (1973) kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 19,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Wolff Buchholz (1935-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Wolff Buchholz
Titel: Green River (1973)
Ets, handgesigneerd. Genummerd 75/100
Afmeting: 50 x 69 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Wolff Buchholz (1935-2010)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:20-12-2016 om 19:31
Eindtijd:04-01-2017 om 18:31
JSB
04 jan. / 01:22
€ 19