Wolff Buchholz: Lithografie + drie gratis werken, div. voorstellingen - Verkocht

Wolff Buchholz: Lithografie + drie gratis werken, div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Wolff Buchholz: Lithografie + drie gratis werken, div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 25!Wolff Buchholz: Lithografie + drie gratis werken, div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 25!Wolff Buchholz: Lithografie + drie gratis werken, div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 25!Wolff Buchholz: Lithografie + drie gratis werken, div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Wolff Buchholz (1935-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Wolff Buchholz + drie gratis werken!
U  betaalt de handgesigneerde lithografie. De twee zeefdrukken + grote foto ontvangt u als gratis bijlage!

Kunstenaar: Wolff Buchholz
Titel: Wachsende Figuren I, Gedenkstätte, Figur, Figur mit Gelb
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 43/100
Twee gratis zeefdrukken (niet gesigneerd) + gratis grote kleurenfoto, achterzijde #146783
Afmeting lithografie: 50 x 35 cm
Afmeting Foto: 41,5 x 27,8 cm
Afmeting Zeefdrukken: 27,5 x 22,5 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:25-12-2017 om 10:11
Eindtijd:09-01-2018 om 09:11
galerietweebijdrie
30 dec. / 22:20
€ 25