Wolfgang Heuwinkel, set van drie 3-D grafieken, handgesigneerd, 1984

Wolfgang Heuwinkel, set van drie 3-D grafieken, handgesigneerd, 1984 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Wolfgang Heuwinkel, set van drie 3-D grafieken, handgesigneerd, 1984 kopen? Bied vanaf 45!Wolfgang Heuwinkel, set van drie 3-D grafieken, handgesigneerd, 1984 kopen? Bied vanaf 45!Wolfgang Heuwinkel, set van drie 3-D grafieken, handgesigneerd, 1984 kopen? Bied vanaf 45!Wolfgang Heuwinkel, set van drie 3-D grafieken, handgesigneerd, 1984 kopen? Bied vanaf 45!

Wolfgang Heuwinkel

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Wolfgang Heuwinkel
GesigneerdHandgesigneerd

Van de Duitse kunstenaar Wolfgang Heuwinkel een set van 3 met potlood gesigneerde litho's uit gelimiteerde editie. Uitgevoerd op een dubbelgevouwen papier zodat er een 3-D effect ontstaat.

Afmetingen elk ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Wolfgang Heuwinkel

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:01-11-2014 om 18:00
Eindtijd:15-11-2014 om 18:00

Biedingen (1):

Gnav
11 nov. / 22:05
€ 45