Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) - Verkocht

Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Abe Kuipers (1918)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Bijznonmder document van Abe Kuipers. Oplage 1/10 bestaat uit een serie van 7 etsen. Gesigneerd. Collecters item.

Abe Kuipers (1918)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
25 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:23-07-2019 om 14:55
Eindtijd:04-08-2019 om 22:34
benhoek
03 aug. / 21:55
€ 85