Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil

Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!
Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!Woody van Amen - foto op kaart + Bewerkte aquarel op kaart : Havana - Brasil kopen? Bied vanaf 100!
  • Woody van Amen (1936)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.5 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bewerkte aquarel op een kaart van Woody van Amen. Geschreven aan Wim en ondertekend met "Woody". Jaar: 1991.
Foto van Woody van Amen. De foto is op karton geplakt. Hierbij is een stempel "moments to remember toegevoegd.  Gesigneerd met "Wim, gewoon te koop in Rotterdam zoveel je maar wilt. Groet, Woody. Ook staat het stempel van Woody van Amen op de achterzijde. Titel: Havana - Brasil.
De authenticiteit van de aangeboden werken worden volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.. Het werk kan in een envelop tussen karton verzonden worden voor risico van de koper. Kosten Nederland: 6,50 euro. Kosten België: 11,50 euro.

In goede staat

Woody van Amen (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
10.5 cm
14.5 cm
Starttijd:01-08-2022 om 22:33
Eindtijd:08-08-2022 om 19:49
Openingsbod € 100
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland