WOONBOOT AAN DE KADE // KLEURENLINOLEUMSNEDE VAN CEES BOLDING - Verkocht

WOONBOOT AAN DE KADE // KLEURENLINOLEUMSNEDE VAN CEES BOLDING kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

WOONBOOT AAN DE KADE // KLEURENLINOLEUMSNEDE VAN CEES BOLDING kopen? Bied vanaf 50!WOONBOOT AAN DE KADE // KLEURENLINOLEUMSNEDE VAN CEES BOLDING kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Cees Bolding (1897-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie hoogdruk in sprekende kleuren van Cees Bolding.

Titel : woonboot aan de kade

Jaartal : 1929

Afmetingen beeld : 35 x 48 cm

Gesign. : handgesigneerd met potlood

Ingelijst : niet ingelijst, maar opgenomen in passepartout met achtervel

Materiaal : kleurenlinosnede op papier

Conditie : in zeer goede staat.

Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd mbt aangegeven conditie en authenticiteit.

Verzending : de prent kan verzonden worden. Kosten 6.75 euro.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:19-10-2013 om 11:34
Eindtijd:29-10-2013 om 10:34
Biedingen (2)
kereltje
29 okt. / 10:27
€ 60
JP48
20 okt. / 14:54
€ 50