Wout Muller: Zeer fraaie kleurenlitho - Verkocht

Wout Muller: Zeer fraaie kleurenlitho kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

Wout Muller: Zeer fraaie kleurenlitho kopen? Bied vanaf 375!Wout Muller: Zeer fraaie kleurenlitho kopen? Bied vanaf 375!Wout Muller: Zeer fraaie kleurenlitho kopen? Bied vanaf 375!Wout Muller: Zeer fraaie kleurenlitho kopen? Bied vanaf 375!Wout Muller: Zeer fraaie kleurenlitho kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Wout Muller (1946-2000)
GesigneerdHandgesigneerd

Wout Muller:
Zeer fraaie kleurenlitho, nieuw ingelijst in chique dure lijst!
Dit werk kan zo aan de muur. Handgesigneerd en genummerd.
Fraaie en subtiele erotiek!
Afmeting met lijst: 75 hoog x 67,5 breed
Binnen de passe  partout: 49 hoog x 44 breed

Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:02-01-2017 om 17:58
Eindtijd:16-01-2017 om 17:58
Guillem
15 jan. / 13:51
€ 375